Deelnemers tv-programma

Seizoen 5

Aflevering 1: Karin Kuijper (Astrologe) https://pantarhei-astrologie.nl/

Aflevering 2: Maartje Geverinck (BeLightFull) https://www.maartjegeverinck.nl/

Aflevering 3: Martin Wessels (Tai-chi docent) https://www.chichoice.nl/martin-wessels/

Aflevering 4: Esther Iepema (CREF- therapeut) https://es-senses.nl

 

Seizoen 4

Aflevering 1: Han Tuijl (Levensvisie en hartcoherentie) https://www.we-become.nl

Aflevering 2: Roos Barquioua (Intuitief coach en inspirator) https://soulsumana.com/

Aflevering 3: Marianne Olink (Hooggevoeligheids coach en medium) https://www.marislotus.nl/

Aflevering 4: Haya Plaggenborg (Psycho energetisch therapeut) https://dehartkamer.nl

Aflevering 5: Edith Bruns (Natuurgeneeskundige) https://healcare.nl/

Aflevering 6: Karin Kuijper (Astrologe) https://pantarhei-astrologie.nl/

Aflevering 7: Christian Nijhof (Schrijver) https://christiannijhof.nl/

Aflevering 8: Marguerite Bosselaar (natuurcoach, hypnotherapeut en yogadocent) https://www.yogaenmind.nl/

 

 

 

Seizoen 3

Aflevering 1: Bennie oude Engberink (Healing) http://vrijalseenvogel.nl/contact/

Aflevering 2: Jeroen Kummeling (Ecstatic Dance)  https://www.lightspiritevents.com/

Aflevering 3: Theo Jeukens (Numerologie) http://www.theojeukens.nl/

Aflevering 4: Susan Brouwer (Spiritueel Coach) https://www.susanbrouwer.nl/

Aflevering 5: Wim Velthuis (Quantum Touch) https://www.lifeandspirit.nl/

Aflevering 6: Jason Goldworhty (Medium en healing) https://jasongoldsworthy.com/

 

Seizoen 2

Aflevering 1: Ron ten Voorde (ademhalingscoach en yogadocent)  http://www.yogateaching.nl/

Aflevering 2: Sarah Grosman (Coach)  https://www.dichterbijjeik.nl/

Aflevering 3: Rita Bouwman (Satsang) https://ritabouwman.nl/

Aflevering 4: Gabriella Grosz (Yoga en Soulvoice)  https://www.yogacentrumdebron-enschede.nl/

Aflevering 5: Ferry de Wit (Mindfulness-coach) https://bananatree.nl/

 

Seizoen 1

Aflevering 1: Tijn Touber (Yogi,meditatieleraar)  https://www.tijntouber.com/nl/

Aflevering 2: Karin Kuiper (Astrologe) https://pantarhei-astrologie.nl/

Aflevering 3: Kyogen Fleer (Meditatieleraar) zen.nl https://www.zen.nl/ 

Aflevering 4: Tanja Kienhuis (haptonomie, healing en reading)  https://www.gezondengeluk.nl 

Aflevering 5: Arnoud Colenbrander (Holistisch masseur) http://www.massagefromtheheart.nl/

Aflevering 6: Nelleke Nijhuis en Henriette Budde (MYM docenten)  http://www.wondertje.nl/

Aflevering 7: Jelle Abma (Tai Chi en Qigung docent)  http://www.goldentree.nu/

Aflevering 8: Wendy de Wit (ondernemer Act for more Happiness  http://www.wendydewit.nl/

Aflevering 9: Mirjam Spitholt (docent gelukskunde) http://www.mirjamspitholt.nl/